Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Neden UFO Güvenlik Hizmetleri, değer verdiklerinizi korumak için teknolojinin sunduğu tüm imkânları değerlendiriyoruz. UFO Network olarak, ev ve işyeri güvenliğinde tercih edilmemizin sebeplerini şöyle sıralayabiliriz: Bankalar dahil Türkiye’nin önemli kuruluşlarına 1988’den bu yana hizmet veriyoruz. Güvenlik sistemi bileşenlerimiz için dünyanın önde gelen üreticileriyle iş birliği yapıyoruz. Kendi teknolojimizle güvenlik sistemi bileşenleri geliştiriyoruz. Uygun fiyatlarla ve ideal koşullarla hizmet veriyoruz.

Neden UFO Güvenlik Hizmetleri Çünkü Deneyim Her Şeydir! Yüksek güvenlik ihtiyacı olan kurumlara 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz. Bu kurumlar arasında özel üretim uygulamamız olan bankalar, rafineriler, üretim tesisleri ve zincir mağazalar yer alıyor. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler ve sorunsuz çalışma prensibimiz, Türkiye çapında bize duyulan güvenin en temel sebebi.

Kamera Sistemleri Güvenli Kurumsal Alanlar İçin Çözümler Farklı gözlem ve kayıt ihtiyaçlarını karşılayan kamera sistemlerini, kurumunların büyüklüğüne göre tasarlıyoruz. Merkezi güvenlik birimlerinin altyapısıyla entegre bir şekilde çalışabilen sistemlerimizde son teknolojiyi kullanıyoruz.

Neden Kamera Sistemleri, Güvenli Kurumsal Alanlar İçin Çözümler Farklı gözlem ve kayıt ihtiyaçlarını karşılayan kamera sistemlerini, kurumunların büyüklüğüne göre tasarlıyoruz. Merkezi güvenlik birimlerinin altyapısıyla entegre bir şekilde çalışabilen sistemlerimizde son teknolojiyi kullanıyoruz..

Covid 19 Kişi Sayma Sistemleri, Kişi Sayma Sistemi Siz ve Müşterilerimizin Sağlığını Önemsiyoruz. Kişi sayma sistemi, marketler, mağazalar, lokantalar, vs. gibi kalabalık ortamlarda sosyal mesafeyi korumak için ortamın doluluk oranını hesaplar. Sosyal mesafe ve güvenli dolaşım alanı sağlamaktadır. COVID-19 Salgını dolayısı ile önem kazanan sosyal mesafe iç işleri bakanlığı genelgesi ile toplu alanlarda en az 1m olarak belirlenmiştir. Türkiye'deki uygulamalara göre her 10 m2 ye 1 kişi düşecek şekilde genelge yayınlanmıştır. AVM, market, mağaza ve eczane gibi kapalı alanlarda ortamın doluluk oranını hesaplayarak içeri girişleri kontrol altına alır. Müşterilere güvenli dolaşım alanı sağlar. 3 farklı doluluk oranı ışıklı gösterilir. Kırmızı: Alarm, Sarı: Yoğun, Yeşil: Normal. Belirlenen kapasite dolduğunda sistem sesli anons vererek uyarır ve istenirse kapılar otomatik olarak kapanabilir. Sesli Anons: ‘Sosyal mesafenin sağlanması için belirlenen kurallara göre içeride yoğunluk mevcuttur, sağlığınız için lütfen bekleyiniz. Kolay kurulum, yapıştırma veya vidalama seçenekleri ile ekonomik çözümler sunmaktadır.

İşyeri ve Ev Alarm sistemleri İş yerinizin güvende olduğunu bilmek istersiniz. Olağanüstü bir durum tespit ettiği anda güçlü bir sesle uyaran iş yeri alarm sistemi, Merkezi Gözlem İstasyonu ile iletişime geçerek alanların güvenliğini sağlıyor. Eş zamanlı olarak durum bildirimleri cep telefonunuza da ulaştırılıyor. Sistem, dünyanın neresinde olursanız olun iş yerinizi izlemenize olanak tanıyor. İş yeri alarm sistemi uygulamamız aracılığıyla cep telefonunuzdan alanı görüntüleyebilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz. İşyerinize kısa sürede ulaşabilecek bir konumda olmadığınızda ya da kontrollerinizin ardından şüphe duyduğunuzda, çağrı merkezimizin güvenlik güçlerini olay yerine yönlendirmesini isteyebilirsiniz.